× Zaloguj się Rejestracja
Powiadamiacz
  • Ilość opublikowanych ogłoszeń: 458183
  • Ilość użytkowników online: 539

Regulamin

Podstawowe, najważniejsze zasady
1) Założenie i utrzymywanie konta w serwisie bagla.pl jest darmowe i nie wiąże się z żadnymi opłatami
2) W serwisie całkowicie zabronione jest dodawanie ogłoszeń, które dotyczą płatnych usług seksualnych
3) Zarejestrowany użytkownik ma możliwość wykupienia konta PRO, które daje dostęp do dodatkowych funkcjonalności. Wykupienie konta PRO jest dobrowolne i wiąże się z jednorazową opłatą podaną na stronie informacyjnej Konta PRO.
4) Ze względów bezpieczeństwa, zabronione jest umieszczanie w wiadomościach do użytkowników linków do stron lub adresów e-mail.
5) Ze względów bezpieczeństwa, zabronione jest umieszczanie w publicznych ogłoszeniach numerów telefonów lub adresów. Numery telefonów można przesyłać wyłącznie w prywatnych wiadomościach.  


Dalsze zasady:

Dbamy o prywatność naszych użytkowników - jeśli zauważysz naruszenie, zgłoś to

1. Użytkownikowi zabrania się:

- Publikowania nieswoich zdjęć;

- Publikowania zdjęć nie przedstawiających całej osoby, lub jej części (jak np. zdjęcia samochodów, demotywatory itp.);

- Publikowania danych kontaktowych w miejscu ogólnodostępnym (numery telefonu, adresy e-mail, numery Gadu-Gadu, Skype i innych);

- Spamu i innych działań szkodzących Stronie jak i jej użytkownikom;

- Rejestracji, jeśli nie ukończył 18 roku życia;

- Zabrania się uprawniania prostytucji poprzez wykorzystywanie serwisu, każdy taki przypadek należy zgłosić administracji.

2. bagla.pl zapisuje w Twoim komputerze coockiesy (tzw. ciasteczka), służące obsłudze logowania i innym czynnościom ułatwiającym przeglądanie strony.

3. Twoje informacje są bezpieczne i nieudostępniane osobom trzecim.

4. Akceptując regulamin zgadzasz się na gromadzenie, przetwarzanie, przechowywanie, utrwalanie, udostępnianie i usuwanie swoich danych przez administratorów w zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania serwisu oraz przetwarzanie ich w celach handlowo-reklamowych;

5. Zabronione jest zakładanie kont w celu reklamowania produktów lub usług, na przykład innych stron internetowych bądź wyłudzania doładowań telefonów.

6. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto.

7. Zamieszczone zdjęcie może zostać usunięte przez administratorów jeżeli:

a) jest sprzeczne z niniejszym regulaminem, prawem autorskim oraz innymi prawami obowiązującymi w Polsce;

b) zawiera treści nawołujące do przemocy, nienawiści lub nietolerancji;

c) zawiera treści obraźliwe wobec użytkowników galerii lub innych osób;

d) przedstawia inną osobę niż właściciela profilu;

e) narusza prawa osób trzecich;

8. Płatności na stronie świadczone są dzięki firmie Tpay.com oraz Verotel.com 

9. Reklamacje - usługi płatne (premium) są aktywowane automatycznie (przeważnie w ciągu kilkunastu sekund) po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty od operatorów płatniczych. Rozpoczęcie korzystania z usługi oznacza żądanie świadczenia usługi przed upływem terminu odstąpienia (14 dni) i jest równoznaczne z utratą przez Użytkownika prawa do odstąpienia od umowy na usługę. Reklamację można złożyć w formie elektronicznej na adres [email protected]
W razie problemów z aktywacją usług premium, prosimy o kontakt na: [email protected]

10. Administrator może wspomagać się również dodatkowymi kryteriami usunięcia zdjęć.

11. Od usunięcia zdjęcia użytkownik nie ma odwołania.

12. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za naruszenie przez użytkowników praw autorskich oraz innych praw osób trzecich.

13. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za nieuprawnioną zmianę danych użytkowników przez osoby trzecie przy użyciu hasła danego użytkownika.

14. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie szkody majątkowe poniesione przez użytkownika, powstałe na skutek uczestnictwa w serwisie.

15. Właścicielem serwisu bagla.pl oraz wszystkich praw autorskich związanych z serwisem bagla.pl jest firma SIRTEMED LTD, Lordou Vyronos 61, Lumiel Building 4th floor 6023, Larnaca, Cyprus

16. W razie likwidacji konta dane i zdjęcia użytkownika będą trwale usunięte z serwerów.

17. Adres IP i email, z którego założono konto są logowane.

18. Administrator ma prawo zbanować użytkownika czasowo lub wiecznie, jeśli ten naruszy regulamin w formie nie kwalifikującej się na kasację konta.

19. W przypadku naruszeń regulaminu przez użytkowników prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego (zakładka kontakt) lub pod adresem [email protected]