× Zaloguj się Rejestracja
Powiadamiacz
  • Ilość opublikowanych ogłoszeń: 574854
  • Ilość użytkowników online: 297

Opinie o Bagli

Popularność strony bagla.pl sprawia, że wielu użytkowników szuka opinii na jej temat.


Jako że strona funkcjonuje już kilka lat, zebraliśmy wiele opinii o bagli, tych pozytywnych, jak i negatywnych.


Poniżej prezentujemy kilka opinii o serwisie - w tym zestawieniu staraliśmy się  się być obiektywni i wybraliśmy zarówno opinie bardzo pochlebne, jak i te mniej pozytywne (żaden produkt czy usługa nigdy nie zadowoli wszystkich). Ze względu na prywatność i prośby użytkowników nie podajemy ich danych osobowych. Niektóre wypowiedzi zawierają wulgaryzmy - to dlatego że nie edytowaliśmy ich, a użyliśmy dokładnie w takiej formie, w jakiej zostały nadesłane:


Wybrane opinie


“Świetny serwis - jest wiele portali czy aplikacji randkowych, gdzie można poznać ciekawych ludzi, ale nie spotkałem się wcześniej z takim, gdzie kobiety zamieszczałyby swoje ogłoszenia szukając możliwości spełnienia swoich (bardzo różnych) fantazji. Brakowało czegoś takiego na polskiej scenie randkowej.”


"Strona ta jest jak rosyjska ruletka - czasami trafi się ktoś niesamowity, innym razem ktoś, kto kompletnie nie pasuje do Twoich oczekiwań. Ogólnie, doświadczenie jest ekscytujące, ale wymaga cierpliwości i otwartości na różne możliwości."


"To był dla mnie nowy sposób na poznawanie ludzi i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Spotkałem tu osoby, które naprawdę wiedzą, czego chcą, pomimo że komunikacja nie była zawsze na najwyższym poziomie. Jest to miejsce dla ludzi zdecydowanych i pewnych swoich potrzeb.


"Jako osoba nieśmiała, cenię sobie możliwość nawiązywania kontaktów w mniej bezpośredni sposób. Dzięki tej stronie udało mi się poznać kilka interesujących osób, z którymi łatwiej było mi się otworzyć i porozmawiać na głębsze tematy, niż to bywa w realnym życiu."


"Jestem Kobietą, uważam, że strona jest dobrze zaprojektowana i łatwa w obsłudze, co jest dużym plusem. Jednakże, ilość wiadomości od osób, które nie odpowiadają mojemu profilowi, bywa czasem przytłaczająca."


“Miałem mieszane uczucia - korzystałem z wielu portali i nie raz się “nadziałem”. Tutaj nie jest najgorzej, ale nie jest też kolorowo. Dość ciężko znaleźć kobiety z bardzo małych miejscowości (może wstydzą się, że sąsiedzi lub rodzina je znajdzie?), prowadziłem rozmowy z kilkunastoma laskami, a spotkałem się tylko 2 razy. Było warto, bo chciały dokładnie tego, co ja jeśli chodzi o seks, ale nie o spotkanie trzeba się postarać.”


"Jako kobieta, początkowo obawiałam się o swoje bezpieczeństwo, ale platforma ta oferuje dobre zabezpieczenia i możliwość anonimowego kontaktu. Poznałam kilku interesujących mnie mężczyzn, z którymi udało mi się nawiązać głębszą relację."

"Na początku byłem naprawdę sfrustrowny i wkurzony, bo mimo płacenia za wiadomości, nikt nie chciał się ze mną spotkać. Zdałem sobie sprawę, że może być to związane z moim zbyt wymagajacym i wymuszającym podejściem i zmieniłem sposób pisania do dziewczyn. Gdy zacząłem być bardziej cierpliwy i wyrozumiały, zauważyłem, że jakość moich rozmów się poprawiła, a i pierwsze spotkanie się pojawiło"

“3 miesiące korzystania i żadnego sensownego Pana - same napalone chłopy, z którymi nawet nie da się normalnie porozmawiać…ale jak widać ten portal służy innym celom niż rozmowa…” "Cenę sobie tę platformę za jej różnorodność i otwartość. Bez względu na to, czy szukasz przygody, czy głębszego połączenia, tutaj możesz to znaleźć. Warto jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności, bo wszędzie można znaleźć nieuczciwych ludzi." "Uważam, że ta strona jest świetna dla osób otwartych na nowe doświadczenia i niekonwencjonalne relacje. Czasami jednak czuję, że brakuje tu głębszej selekcji profili, aby uniknąć niepasujących ofert." "Byłem naprawdę wściekły, ponieważ żadko ktoś odpowiadał na moje moje wiadomości. Z czasem jednak zdałem sobie sprawę, że warto może dodać własne ogłoszenie. Praktycznie od razu po dodaniu własnego ogłoszenia, w którym opisałem dokładnie czego potrzebuje zacząłem otrzymywać więcej odpowiedzi. Okazało się, że strona naprawdę działa, tylko trzeba umieć z niej korzystać."
"Byłem naprawdę bardzo sceptyczny, ale ta strona naprawdę oferuje coś więcej niż zwykłe portale randkowe. Ludzie tutaj nie boją się wyrażać swoich najskrytszych pragnień, co sprawia, że łatwiej jest znaleźć kogoś, kto naprawdę pasuje do Twoich oczekiwań."

"
Zajebista strona panowie - dawno sie tyle nie naruchalem! ustawilem powiadomienia za kazdym razem jak laska ktora lubi anala stworzy ogloszenie i od razu do nich pisalem haha - dziwkom trzeba placic, tutaj cipeczki same tego chca, to jest najlepsze :)”


Nieprzychylna konkurencja


Przeglądając strony internetowe, natknąć się można również na opinie o bagli, które krzywdzą serwis. Z jednej strony to normalne - nie da się zadowolić wszystkich, z drugiej jednak, sądzimy, że należy wyprostować niektóre rzeczy.


W branży randkowej i ogłoszeń erotycznych panuje duża konkurencja i portale często wydają dziesiątki tysięcy złotych tylko po to, by zepsuć renomę konkurencyjnego serwisu. Niestety, wszędzie gdzie są pieniądze, są też nieuczciwe chwyty poniżej pasa.


Rozwiązanie - sprawdź sam!


Ze swojej strony możemy tylko powiedzieć - zachęcamy do skorzystania z serwisu i wyrobienia sobie własnej opinii, tak jak setki tysięcy zarejestrowanych użytkowników przez ostatnie kilka lat działania.


Pamiętajcie, ile ludzi, tyle opinii. Ile razy zdarzyło się, że ktoś mówi “nie, to mi się nie podobało” - mogło to dotyczyć filmu, książki, sklepu - wszystkiego. A jednak później, gdy spróbowaliście, często okazuje się, że Wam dany produkt przypadł do gustu.


Także nic nie stoi na przeszkodzie by samemu wyrobić sobie zdanie. Przypominamy, rejestracja na bagli zawsze była, jest i będzie darmowa.