× Zaloguj się Rejestracja
Powiadamiacz
  • Ilość opublikowanych ogłoszeń: 508653
  • Ilość użytkowników online: 495

Opinie o Bagli

Bagla.pl - Opinie


Popularność strony bagla.pl sprawia, że wielu użytkowników szuka opinii na jej temat.


Jako że strona funkcjonuje już kilka lat, zebraliśmy wiele opinii o bagli, tych pozytywnych, jak i negatywnych.


Poniżej prezentujemy kilka opinii o serwisie - w tym zestawieniu staraliśmy się  się być obiektywni i wybraliśmy zarówno opinie bardzo pochlebne, jak i te mniej pozytywne (żaden produkt czy usługa nigdy nie zadowoli wszystkich). Ze względu na prywatność i prośby użytkowników nie podajemy ich danych osobowych. Niektóre wypowiedzi zawierają wulgaryzmy - to dlatego że nie edytowaliśmy ich, a użyliśmy dokładnie w takiej formie, w jakiej zostały nadesłane:


Wybrane opinie


“Świetny serwis - jest wiele portali czy aplikacji randkowych, gdzie można poznać ciekawych ludzi, ale nie spotkałem się wcześniej z takim, gdzie kobiety zamieszczałyby swoje ogłoszenia szukając możliwości spełnienia swoich (bardzo różnych) fantazji. Brakowało czegoś takiego na polskiej scenie randkowej.”


“Miałem mieszane uczucia - korzystałem z wielu portali i nie raz się “nadziałem”. Tutaj nie jest najgorzej, ale nie jest też kolorowo. Dość ciężko znaleźć kobiety z bardzo małych miejscowości (może wstydzą się, że sąsiedzi lub rodzina je znajdzie?), prowadziłem rozmowy z kilkunastoma laskami, a spotkałem się tylko 2 razy. Było warto, bo chciały dokładnie tego, co ja jeśli chodzi o seks, ale nie o spotkanie trzeba się postarać.”


“3 miesiące korzystania i żadnego sensownego Pana - same napalone chłopy, z którymi nawet nie da się normalnie porozmawiać…ale jak widać ten portal służy innym celom niż rozmowa…”


“Zajebista strona panowie - dawno sie tyle nie naruchalem! ustawilem powiadomienia za kazdym razem jak laska ktora lubi anala stworzy ogloszenie i od razu do nich pisalem haha - dziwkom trzeba placic, tutaj cipeczki same tego chca, to jest najlepsze :)”


Nieprzychylna konkurencja


Przeglądając strony internetowe, natknąć się można również na opinie o bagli, które krzywdzą serwis. Z jednej strony to normalne - nie da się zadowolić wszystkich, z drugiej jednak, sądzimy, że należy wyprostować niektóre rzeczy.


W branży randkowej i ogłoszeń erotycznych panuje duża konkurencja i portale często wydają dziesiątki tysięcy złotych tylko po to, by zepsuć renomę konkurencyjnego serwisu. Niestety, wszędzie gdzie są pieniądze, są też nieuczciwe chwyty poniżej pasa.


Rozwiązanie - sprawdź sam!


Ze swojej strony możemy tylko powiedzieć - zachęcamy do skorzystania z serwisu i wyrobienia sobie własnej opinii, tak jak setki tysięcy zarejestrowanych użytkowników przez ostatnie kilka lat działania.


Pamiętajcie, ile ludzi, tyle opinii. Ile razy zdarzyło się, że ktoś mówi “nie, to mi się nie podobało” - mogło to dotyczyć filmu, książki, sklepu - wszystkiego. A jednak później, gdy spróbowaliście, często okazuje się, że Wam dany produkt przypadł do gustu.


Także nic nie stoi na przeszkodzie by samemu wyrobić sobie zdanie. Przypominamy, rejestracja na bagli zawsze była, jest i będzie darmowa.