× Zaloguj się Rejestracja
Powiadamiacz
  • Ilość opublikowanych ogłoszeń: 561446
  • Ilość użytkowników online: 319

Polityka prywatności

1. Prywatność użytkowników serwisu bagla.pl

Bagla.pl jest własnością firmy i przykłada dużą wagę do kwestii zachowania prywatności odwiedzających go użytkowników. Firma jako administrator danych osobowych serwisu bagla.pl, dba o bezpieczeństwo udostępnionych nam danych, w szczególności przed dostępem osób nieupoważnionych. Każdy użytkownik ma prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania ich aktualizacji lub usunięcia.


2. Dane wykorzystywane przez serwis bagla.pl oraz kwestie techniczne

Wszystkie dane zawarte w logach systemowych zbieranych przez bagla.pl, mogą zawierać informacje typu adres IP, dzięki któremu można ustalić skąd nastąpiło połączenie. Użytkownik używając naszego serwisu wyraża zgodę na zapisywanie do bazy danych adresu IP komputera, z którego nastąpiło przesłanie informacji oraz wykorzystanie tych danych w celu późniejszej jego identyfikacji. Fol-Simp wykorzystuje wszelkie dane wyłącznie w celach technicznych oraz do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Dane powyższe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Portal bagla.pl posiada obszary, które wykorzystują tzw. cookies, czyli małe pliki tekstowe, zawierające informację zapisywaną przez serwer, którą to serwer może odczytać przy ponownym połączeniu się z tym komputerem.

3. Działalność marketingowa serwisu bagla.pl

Serwis może organizować konkursy, promocje, imprezy dla swoich użytkowników. W takich przypadkach dane użytkowników mogą być wykorzystywane do kontaktowania się w celu informacji. Adresy użytkowników mogą być dodawane do listy adresowej i wykorzystywane do działalności marketingowej serwisu. Administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania użytkownikom niezapowiedzianych wiadomości, zawierających informacje odnoszące się do funkcjonowania serwisu, lub też inne, niekomercyjne wiadomości np. życzenia okolicznościowe bądź informacje o wiadomościach na portalu.

4. Usunięcie danych

Administrator ma prawo do usunięcia konta użytkownika, jeżeli nastąpiło naruszenie regulaminu portalu. Użytkownik ma prawo do usunięcia wszelkich danych poprzez likwidację konta w bagla.pl

5. Postanowienia końcowe

Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każda osoba wykorzystującą w jakikolwiek sposób bagla.pl zobowiązana jest do zapoznania się z aktualną Polityką Prywatności.